• Wpisów: 11
  • Średnio co: 132 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 17:24
  • Licznik odwiedzin: 4 600 / 1585 dni
 
etherealness
 
Tak mawiają niektórzy...wiecie co? W sumie się z nimi zgodzę. Mój powrót na pingera zajął mi "tylko" 3 lata. Tyle czasu wystarczyło, by podjąć decyzję o założeniu nowego bloga, startu od kompletnego zera. Przecież każdemu czasem przyda się świeży, nowy początek. Tym razem stwierdziłam, że pora i na mnie!
Będąc w liceum, szczególnie w klasie maturalnej nie oszukujmy się...człowiek skupia się na nauce. Przynajmniej taki, który pragnie coś osiągnąć w życiu i iść na słuszną, konkretną uczelnię. Pomimo prób regularnego dodawania postów po prostu to nie wypaliło.
Obecnie jednak mój plan pozwala mi na prowadzenie mini bloga, co z przyjemnością będę czynić!
Skoro o powrotach mowa, trzeba było również wrócić z wakacji.
Pewnie, zrobiłam to tak chętnie, jak baby w dziekanacie odbierają telefon. Wierzcie mi, miałam ochotę zostać w ciepłych krajach, niczym spragnieni wrażeń polscy turyści, którzy nie wrócili z urlopu i pomieszkiwali na plaży przez tydzień. W sumie patrząc niekiedy na polski jesienny klimat to nie jest taka zła perspektywa, ale obowiązki niestety wzywają.
Kreta to przepiękne miejsce, które często odwiedzam.
Wrzucam więc kilka wakacyjnych zdjęć, które chociaż w pewnym stopniu oddają piękno tej wyspy oraz obiecują kolejny powrót....jednak ten przyjemny, wyczekiwany, sprawiający, że..chce się czekać!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego