• Wpisów: 11
  • Średnio co: 132 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 17:24
  • Licznik odwiedzin: 4 600 / 1585 dni
 
etherealness
 
Dziś kolejny wpis, tematyka jednak dotyczy tym razem włosów :)
Zawsze po wakacjach, gdy zaczyna się nowy sezon, przychodzi czas na zmiany, również te w wyglądzie.
Postanowiłam na dniach udać się do fryzjera na koloryzację
i podcięcie. Mam długie włosy i cały czas je zapuszczam, jednak co jakiś czas trzeba zatroszczyć się o końcówki ;]
Jestem osobą, która niekoniecznie preferuje radykalne zmiany w wyglądzie, szczególnie na głowie. Zazwyczaj trzymam się jednego koloru bądź jego odcieni przez kilka miesięcy, a nawet lat.
Do tej pory farbowałam włosy na kolor czekoladowy, niekiedy wręcz na bardzo ciemny brąz. Z czasem zaczęły irytować mnie jaśniejsze odrosty i częstotliwość chodzenia do fryzjera. Chcę również wreszcie dać odpocząć moim włosom, dlatego podjęłam dość istotną dla mnie decyzję :)
Kiedyś nie lubiłam mojego naturalnego koloru włosów. Jest on określany potocznie jako ciemny blond, wręcz mysi. Z biegiem lat przekonywałam się jednak do niego stopniowo, by ostatecznie zapragnąć go znowu na swojej głowie! Znalazłam już dobrego fryzjera, któremu może chociaż w większym stopniu uda się dobrać pasujący kolor. Nigdy nie można oczekiwać idealnego, jednak nie od razu Rzym zbudowano :)
Chciałam również powiedzieć, że mysi kolor naprawdę nie jest taki zły! Opłaca się być ciemną blondynką/myszką, gdyż taki kolor włosów można w zasadzie ufarbować na każdy inny, dodatkowo pasuje do bladej cery i słowiańskiej urody. Ja osobiście w ciągu roku jestem bardzo blada, z czasem zauważyłam, iż nie każdy kolor brązu pasuje do mojej karnacji. Stawiam się dziś na naturalność, w końcu czasem warto zmienić w swoim wyglądzie chociaż coś niewielkiego, efekty mogą być naprawdę oszałamiające!


e57dbf1c2fcc0906ad26e1a9e4a02712+(1).jpgtumblr_n6bl6o2EaT1soqp8co1_500.jpgbianca-balti-fashion-2.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

 
  •  
     
    Prawda taki kolor włosów łatwo przyciemnić jak i rozjaśnić .Z moimi problem w każdym kierunku jest ich dużo są grube ciężkie i nie podatne.